whatsapp
Antiaging Tedaviler

Güzel bir gülüşe sahip olmanın anahtarı önce sağlıklı diş ve dişetlerine sahip olmak ve bunu sürdürebilmekle olur. Kişi yaş aldıkça vücuttaki tüm diğer organ ve dokular gibi diş ve çevre dokuları da yaş alır. Bunun belirtileri ise genel olarak kesici kenarlardaki mikro kırılmalar, renk değişiklikleri, minedeki incelmeler, dişlerin aralarının açılması, çapraşıklığın artması, çiğneyici yüzeylerin aşınması ve bundan dolayı dikey boyut diye tabir ettiğimiz yüzün uzunluğunun azalması ile çene kontürünün bozulması, profil açılarının artması gibi değişikliklerdir.

    İletişim formu

    Antiaging uygulamalar, tıpkı tüm vücutta olduğu gibi diş ve çevre dokularının bu değişiklere kafa tutması noktasında en temel unsurdur.

    Genç yaşlarda cildinizi korumak için nasıl nemlendirici kullanıyorsanız dişlerinizi de korumak için bir takım ek bakımlar uygulamalısınız. Beslenme, yaşam biçimi tavsiyelerinin yanı sıra mezoterapi, ozon terapi, fitoterapi, akupunktur… gibi alternatif tedaviler de tavsiye edilen uygulamalar arasındadır. Bizden randevu alarak ‘antiaging smile’ karnenizi edinebilir, gülüşünüzün gençliğini korumak için neler yapabileceğinizi ögrenebilirsiniz.

    İLETİŞİM BİZE YAZIN