whatsapp
Alternatif Tedaviler

Fitoterapi

Fitoterapi, bitkiler ve doğal kaynaklar kullanılarak yapılan kimyasal ve ilaçlardan arındırılmış bir tedavi yöntemidir. Geleneksel tıpta asırlardır kullanılmakta iken günümüzde de son yıllarda yeniden gündeme gelmiştir.

  İletişim formu

  Kliniğimde öncelik her zaman doğal kürler olduğu için bu bağlamda hastalarıma kendi oluşturduğum formüllerle katkısız, kimyasalsız bir rehabilitasyon sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz, yenilikleri takip ediyoruz. Kendi hazırladığımız dezenfektan solüsyonlar, özel amaçlı diş macunları bu uygulamalardan birkaçı.

  Ozon Terapi

  Ozon gazı oluşturan özel cihazlarla majör ve minör olarak uygulanan doğal bir antiaging ve dezenfeksiyon yöntemidir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve hızlı iyileşme istenen özellikle diyabet, kanser gibi hastalığı olan vakalarda kuıllanılabilir.

  Mezoterapi

  Sistemik olarak ilaç verilmesi istenmeyen durumlarda mezoterapi uygulamalarıyla ödemli alana lokal (sadece ilgili bölgeye) verilen ilaçlarla iyleşme hedeflenir.

  Akupunktur

  Özellikle temporomandibuler eklem rahatsızlıklarında, kas ağrılarının giderilmesinde, hastanın sakinleştirilmesinde kullanılabilir.

  İLETİŞİM BİZE YAZIN