whatsapp
DOĞAL, KALICI VE MEMNUNİYET ODAKLI... ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON
Alternatif Tedaviler

Fitoterapi
Fitoterapi, bitkiler ve doğal kaynaklar kullanılarak yapılan kimyasal ve ilaçlardan arındırılmış bir tedavi yöntemidir. Geleneksel tıpta asırlardır kullanılmakta iken günümüzde de son yıllarda yeniden gündeme gelmiştir.

  İletişim formu

  Kliniğimde öncelik her zaman doğal kürler olduğu için bu bağlamda hastalarıma kendi oluşturduğum formüllerle katkısız, kimyasalsız bir rehabilitasyon sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz, yenilikleri takip ediyoruz. Kendi hazırladığımız dezenfektan solüsyonlar, özel amaçlı diş macunları bu uygulamalardan birkaçı.

  Ozon Terapi
  Ozon gazı oluşturan özel cihazlarla majör ve minör olarak uygulanan doğal bir antiaging ve dezenfeksiyon yöntemidir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve hızlı iyileşme istenen özellikle diyabet, kanser gibi hastalığı olan vakalarda kuıllanılabilir.

  Mezoterapi
  Sistemik olarak ilaç verilmesi istenmeyen durumlarda mezoterapi uygulamalarıyla ödemli alana lokal (sadece ilgili bölgeye) verilen ilaçlarla iyleşme hedeflenir.

  Akupunktur
  Özellikle temporomandibuler eklem rahatsızlıklarında, kas ağrılarının giderilmesinde, hastanın sakinleştirilmesinde kullanılabilir.

  TEDAVİ HAKKINDA
  img-responsive ÇALIŞMA UZUNLUĞU 5-8 SAAT
  img-responsive ANESTEZİ LOKAL ANESTEZİ
  img-responsive HASTANEDE KALMA YOK
  img-responsive İŞE DÖNÜŞ HEMEN
  img-responsive TAM İYİLEŞME 1-7 GÜN
  img-responsive YAŞAM BOYU GARANTİ
  Bize Ulaşın

   Blog
   Son Yazılarımıza Göz Atın!
   Lingual Tel Tedavisi
   Daha Fazla
   TME Eklem Tedavisi
   Daha Fazla
   Home Care Bakım Seti Uygulaması

   Dental SPA uygulamasının son kısmında da kişiye özel hazırlanan karışımlar, kişinin 3 gün boyunca evde uygulayabileceği miktarlarda hastalara verilir. Her gün akşam son fırçalamadan sonra 5-10 dakika uygulaması tavsiye edilir.

   Daha Fazla
   Ozon Yıkama Terapisi

   Ozon gazının tıptaki kullanımı gün geçtikçe artmakta antiaging ajanı olarak yerini sağlamlaştırmaktadır. Ozon gazının özel bir cihaz yardımıyla seyreltilmesi ve uygun karışımlarla ağız içi dokularda kullanılması antibakteriyel etkisi bakımından oldukça etkilidir. SPA uygulamasında sadece gerekli vakalarda ozonlu suyla yıkama terapisi uygulanması yapılmaktadır.

   Daha Fazla
   Lif Mezoterapisi

   Kişiye özel ihtiyaca göre hazırlanan hyaluronik asit ve vitamin karışımları içeren solüsyonların tüm diş destek dokularına mikro veya makro enjeksiyonudur. Diş çevresindeki destek dokular olan ligamenler ne kadar sağlam ve sağlıklı olursa dişler de o kadar uzun süre sağlam ve sağlıklı kalır, çürüklere karşı daha dirençli olur. Ligament dediğimiz, dişleri kemiklere bağlayan dokular da çoklukla […]

   Daha Fazla
   Organik Doğal Kür ve Karışımlarımla Masaj Teknikleri

   Siz kulaklığınızdan dilediğiniz müziği dinler veya özel ekranınızdan istediğiniz bir videoyu izlerken size özel hazırlanan ayurvedik karışımlar kullanılarak diş etlerine ve destek dokularına kan akımını hızlandırıcı, canlandırıcı masaj uygulaması yapılır. Ardından organik özel karışımlarla dişetlerini ve destek dokularını besleyen bir maske sürülür, 15 dakika sonra da fazlası ağız ortamından uzaklaştırılır. Tıpkı yüzünüzde uygulanan maske bakımlarından […]

   Daha Fazla
   İLETİŞİM BİZE YAZIN