whatsapp
DOĞAL, KALICI VE MEMNUNİYET ODAKLI... ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON
Alternatif Tedaviler

Fitoterapi
Fitoterapi, bitkiler ve doğal kaynaklar kullanılarak yapılan kimyasal ve ilaçlardan arındırılmış bir tedavi yöntemidir. Geleneksel tıpta asırlardır kullanılmakta iken günümüzde de son yıllarda yeniden gündeme gelmiştir.

Kliniğimde öncelik her zaman doğal kürler olduğu için bu bağlamda hastalarıma kendi oluşturduğum formüllerle katkısız, kimyasalsız bir rehabilitasyon sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz, yenilikleri takip ediyoruz. Kendi hazırladığımız dezenfektan solüsyonlar, özel amaçlı diş macunları bu uygulamalardan birkaçı.

Ozon Terapi
Ozon gazı oluşturan özel cihazlarla majör ve minör olarak uygulanan doğal bir antiaging ve dezenfeksiyon yöntemidir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve hızlı iyileşme istenen özellikle diyabet, kanser gibi hastalığı olan vakalarda kuıllanılabilir.

Mezoterapi
Sistemik olarak ilaç verilmesi istenmeyen durumlarda mezoterapi uygulamalarıyla ödemli alana lokal (sadece ilgili bölgeye) verilen ilaçlarla iyleşme hedeflenir.

Akupunktur
Özellikle temporomandibuler eklem rahatsızlıklarında, kas ağrılarının giderilmesinde, hastanın sakinleştirilmesinde kullanılabilir.

TEDAVİ HAKKINDA
img-responsive ÇALIŞMA UZUNLUĞU 5-8 SAAT
img-responsive ANESTEZİ LOKAL ANESTEZİ
img-responsive HASTANEDE KALMA YOK
img-responsive İŞE DÖNÜŞ HEMEN
img-responsive TAM İYİLEŞME 1-7 GÜN
img-responsive YAŞAM BOYU GARANTİ
Bize Ulaşın

  Blog
  Son Yazılarımıza Göz Atın!
  Lingual Tel Tedavisi
  Daha Fazla
  TME Eklem Tedavisi
  Daha Fazla
  Home Care Bakım Seti Uygulaması

  Dental SPA uygulamasının son kısmında da kişiye özel hazırlanan karışımlar, kişinin 3 gün boyunca evde uygulayabileceği miktarlarda hastalara verilir. Her gün akşam son fırçalamadan sonra 5-10 dakika uygulaması tavsiye edilir.

  Daha Fazla
  Ozon Yıkama Terapisi

  Ozon gazının tıptaki kullanımı gün geçtikçe artmakta antiaging ajanı olarak yerini sağlamlaştırmaktadır. Ozon gazının özel bir cihaz yardımıyla seyreltilmesi ve uygun karışımlarla ağız içi dokularda kullanılması antibakteriyel etkisi bakımından oldukça etkilidir. SPA uygulamasında sadece gerekli vakalarda ozonlu suyla yıkama terapisi uygulanması yapılmaktadır.

  Daha Fazla
  Lif Mezoterapisi

  Kişiye özel ihtiyaca göre hazırlanan hyaluronik asit ve vitamin karışımları içeren solüsyonların tüm diş destek dokularına mikro veya makro enjeksiyonudur. Diş çevresindeki destek dokular olan ligamenler ne kadar sağlam ve sağlıklı olursa dişler de o kadar uzun süre sağlam ve sağlıklı kalır, çürüklere karşı daha dirençli olur. Ligament dediğimiz, dişleri kemiklere bağlayan dokular da çoklukla […]

  Daha Fazla
  Organik Doğal Kür ve Karışımlarımla Masaj Teknikleri

  Siz kulaklığınızdan dilediğiniz müziği dinler veya özel ekranınızdan istediğiniz bir videoyu izlerken size özel hazırlanan ayurvedik karışımlar kullanılarak diş etlerine ve destek dokularına kan akımını hızlandırıcı, canlandırıcı masaj uygulaması yapılır. Ardından organik özel karışımlarla dişetlerini ve destek dokularını besleyen bir maske sürülür, 15 dakika sonra da fazlası ağız ortamından uzaklaştırılır. Tıpkı yüzünüzde uygulanan maske bakımlarından […]

  Daha Fazla