whatsapp
DOĞAL, KALICI VE MEMNUNİYET ODAKLI... ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON
Antiaging Tedaviler

Güzel bir gülüşe sahip olmanın anahtarı önce sağlıklı diş ve dişetlerine sahip olmak ve bunu sürdürebilmekle olur. Kişi yaş aldıkça vücuttaki tüm diğer organ ve dokular gibi diş ve çevre dokuları da yaş alır. Bunun belirtileri ise genel olarak kesici kenarlardaki mikro kırılmalar, renk değişiklikleri, minedeki incelmeler, dişlerin aralarının açılması, çapraşıklığın artması, çiğneyici yüzeylerin aşınması ve bundan dolayı dikey boyut diye tabir ettiğimiz yüzün uzunluğunun azalması ile çene kontürünün bozulması, profil açılarının artması gibi değişikliklerdir.

  İletişim formu

  Antiaging uygulamalar, tıpkı tüm vücutta olduğu gibi diş ve çevre dokularının bu değişiklere kafa tutması noktasında en temel unsurdur.

  Genç yaşlarda cildinizi korumak için nasıl nemlendirici kullanıyorsanız dişlerinizi de korumak için bir takım ek bakımlar uygulamalısınız. Beslenme, yaşam biçimi tavsiyelerinin yanı sıra mezoterapi, ozon terapi, fitoterapi, akupunktur… gibi alternatif tedaviler de tavsiye edilen uygulamalar arasındadır. Bizden randevu alarak ‘antiaging smile’ karnenizi edinebilir, gülüşünüzün gençliğini korumak için neler yapabileceğinizi ögrenebilirsiniz.

  TEDAVİ HAKKINDA
  img-responsive ÇALIŞMA UZUNLUĞU 5-8 SAAT
  img-responsive ANESTEZİ LOKAL ANESTEZİ
  img-responsive HASTANEDE KALMA YOK
  img-responsive İŞE DÖNÜŞ HEMEN
  img-responsive TAM İYİLEŞME 1-7 GÜN
  img-responsive YAŞAM BOYU GARANTİ
  Bize Ulaşın

   Blog
   Son Yazılarımıza Göz Atın!
   Lingual Tel Tedavisi
   Daha Fazla
   TME Eklem Tedavisi
   Daha Fazla
   Home Care Bakım Seti Uygulaması

   Dental SPA uygulamasının son kısmında da kişiye özel hazırlanan karışımlar, kişinin 3 gün boyunca evde uygulayabileceği miktarlarda hastalara verilir. Her gün akşam son fırçalamadan sonra 5-10 dakika uygulaması tavsiye edilir.

   Daha Fazla
   Ozon Yıkama Terapisi

   Ozon gazının tıptaki kullanımı gün geçtikçe artmakta antiaging ajanı olarak yerini sağlamlaştırmaktadır. Ozon gazının özel bir cihaz yardımıyla seyreltilmesi ve uygun karışımlarla ağız içi dokularda kullanılması antibakteriyel etkisi bakımından oldukça etkilidir. SPA uygulamasında sadece gerekli vakalarda ozonlu suyla yıkama terapisi uygulanması yapılmaktadır.

   Daha Fazla
   Lif Mezoterapisi

   Kişiye özel ihtiyaca göre hazırlanan hyaluronik asit ve vitamin karışımları içeren solüsyonların tüm diş destek dokularına mikro veya makro enjeksiyonudur. Diş çevresindeki destek dokular olan ligamenler ne kadar sağlam ve sağlıklı olursa dişler de o kadar uzun süre sağlam ve sağlıklı kalır, çürüklere karşı daha dirençli olur. Ligament dediğimiz, dişleri kemiklere bağlayan dokular da çoklukla […]

   Daha Fazla
   Organik Doğal Kür ve Karışımlarımla Masaj Teknikleri

   Siz kulaklığınızdan dilediğiniz müziği dinler veya özel ekranınızdan istediğiniz bir videoyu izlerken size özel hazırlanan ayurvedik karışımlar kullanılarak diş etlerine ve destek dokularına kan akımını hızlandırıcı, canlandırıcı masaj uygulaması yapılır. Ardından organik özel karışımlarla dişetlerini ve destek dokularını besleyen bir maske sürülür, 15 dakika sonra da fazlası ağız ortamından uzaklaştırılır. Tıpkı yüzünüzde uygulanan maske bakımlarından […]

   Daha Fazla
   İLETİŞİM BİZE YAZIN