whatsapp
DOĞAL, KALICI VE MEMNUNİYET ODAKLI... ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON
İmplant & Cerrahi

Tek veya çoklu diş eksikliklerinde, olmayan dişin yerine ‘implant’ dediğimiz doku dostu, kök benzeri titanyum materyaller kemik içine cerrahi işlemlerle cerrahlar tarafından yerleştirilir. Hastaya 4 haftalık iyileşme süresince geçici protezler yapılır. İyileşme tamamlanıp implant kemiğe tutunduktan sonra doktorun tercihine göre dijital veya geleneksel yöntemlerle ölçü alınarak üzerine vidalanacak protezler laboratuarda ürettirilir.

Diğer Cerrahiler

Ortognatik Cerrahi
Bazı ileri vakalarda çenelerin birbirine göre konumları çok dengesizdir. Dişler mükemmelen yapılsa da kişinin fonksiyonel olarak ve estetik olarak uygun şekilde iyileşmesi imkansızdır. Bu taktirde plastik cerrahi ile ortak yapılacak çalışma sonucu çeneler, cerrahi ile yeniden konumlandırılır. Ardından tamamlayıcı tedaviler ile hedeflenen gülüş estetiğine ulaşılır.

Endodontik Cerrahi
Bazı dişlerin köklerinin, tedavi edildiği esnasında veya herhangi bir sebeple tedavi edilmesinden sonra enfeksiyonu uzaklaştırmak amacıyla bir kısmının kesilip çıkarılması gereklidir. Fikir edinmek için videomuzu izleyiniz.

Gömülü Diş Çekimi Cerrahisi
Özellikle 20 yaş dişleri kısmen çıkar veya tamamen gömülü kalırsa zamanla diş dizilimini tehdit edebilir ve ağrı yapabilir. Eğer böyle bir şeyin olacağı öngörülürse veya bu durum halihazırda varsa gömülü dişler cerrahi müdahele ile genellikle lokal anestezi altında çekilir. Fikir edinmek için videomuzu izleyiniz.

TEDAVİ HAKKINDA
img-responsive ÇALIŞMA UZUNLUĞU 5-8 SAAT
img-responsive ANESTEZİ LOKAL ANESTEZİ
img-responsive HASTANEDE KALMA YOK
img-responsive İŞE DÖNÜŞ HEMEN
img-responsive TAM İYİLEŞME 1-7 GÜN
img-responsive YAŞAM BOYU GARANTİ
Bize Ulaşın

  Blog
  Son Yazılarımıza Göz Atın!
  Lingual Tel Tedavisi
  Daha Fazla
  TME Eklem Tedavisi
  Daha Fazla
  Home Care Bakım Seti Uygulaması

  Dental SPA uygulamasının son kısmında da kişiye özel hazırlanan karışımlar, kişinin 3 gün boyunca evde uygulayabileceği miktarlarda hastalara verilir. Her gün akşam son fırçalamadan sonra 5-10 dakika uygulaması tavsiye edilir.

  Daha Fazla
  Ozon Yıkama Terapisi

  Ozon gazının tıptaki kullanımı gün geçtikçe artmakta antiaging ajanı olarak yerini sağlamlaştırmaktadır. Ozon gazının özel bir cihaz yardımıyla seyreltilmesi ve uygun karışımlarla ağız içi dokularda kullanılması antibakteriyel etkisi bakımından oldukça etkilidir. SPA uygulamasında sadece gerekli vakalarda ozonlu suyla yıkama terapisi uygulanması yapılmaktadır.

  Daha Fazla
  Lif Mezoterapisi

  Kişiye özel ihtiyaca göre hazırlanan hyaluronik asit ve vitamin karışımları içeren solüsyonların tüm diş destek dokularına mikro veya makro enjeksiyonudur. Diş çevresindeki destek dokular olan ligamenler ne kadar sağlam ve sağlıklı olursa dişler de o kadar uzun süre sağlam ve sağlıklı kalır, çürüklere karşı daha dirençli olur. Ligament dediğimiz, dişleri kemiklere bağlayan dokular da çoklukla […]

  Daha Fazla
  Organik Doğal Kür ve Karışımlarımla Masaj Teknikleri

  Siz kulaklığınızdan dilediğiniz müziği dinler veya özel ekranınızdan istediğiniz bir videoyu izlerken size özel hazırlanan ayurvedik karışımlar kullanılarak diş etlerine ve destek dokularına kan akımını hızlandırıcı, canlandırıcı masaj uygulaması yapılır. Ardından organik özel karışımlarla dişetlerini ve destek dokularını besleyen bir maske sürülür, 15 dakika sonra da fazlası ağız ortamından uzaklaştırılır. Tıpkı yüzünüzde uygulanan maske bakımlarından […]

  Daha Fazla