whatsapp
DOĞAL, KALICI VE MEMNUNİYET ODAKLI... ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON
Protez

Sabit Protezler
Tek veya çok sayıdaki diş eksikliği sebebiyle oluşan fonksiyon eksikliğini gidermek çin yapılan sabit yani hasta tarafından takılıp çıkarılamayan tedavilerdir.

  İletişim formu

  Kron
  Tek bir dişin sadece kökünün iş görür durumda olması durumunda veya herhangi başka bir sebeple dişin fazla miktarda madde kaybına uğraması durumunda yapılan uygulamalardır. Farklı porselen türevleri kullanılır. Halk arasında en çok bilineni zirkonya porselendir.

  Köprü
  Tek diş veya fazla sayıda diş eksikliği durumunda yan dişlerin de çok az miktarda küçültülerek destek alınması suretiyle eksik dişin yerine fonksiyon görecek çoklu üye içeren bir yapının ürettirilmesi ve yapıştırılması işlemidir. Porselen türevlerinden üretilir. En bilineni zirkonya porselendir. Fikir edinmek için videomuzu izleyin.

  Hareketli Protezler
  Genellikle çoklu diş eksikliklerinde, sabit protez veya implant için yeterli kemik desteğinin olmadığı durumda yapılan hasta tarafından takılıp çıkarılabilen protezlerdir. Dişle bağlantılarını sağlayan çok çeşitli düzenek seçenekleri mevcuttur. Bunların hangisinin seçileceğine hekimlerin ve hastanın ortak yaptıkları görüşme sonucu karar verilir. Fikir edinmek için videomuzu izleyiniz.

  Implant Destekli Protezler
  Tek veya çoklu diş eksikliklerinde, olmayan dişin yerine ‘implant’ dediğimiz doku dostu, kök benzeri titanyum materyaller kemik içine yerleştirilir. Bunların iyileşmesi tamamlandıktan sonra üzerlerine yapılan protezler o implanta özel ürettirilip implanta yapıştırılır. Bu protezler hareketli, sabit veya hibrit denilen kombine yöntemler kullanılarak yapılabilir. Fikir edinmek için videomuzu izleyiniz.

  TEDAVİ HAKKINDA
  img-responsive ÇALIŞMA UZUNLUĞU 5-8 SAAT
  img-responsive ANESTEZİ LOKAL ANESTEZİ
  img-responsive HASTANEDE KALMA YOK
  img-responsive İŞE DÖNÜŞ HEMEN
  img-responsive TAM İYİLEŞME 1-7 GÜN
  img-responsive YAŞAM BOYU GARANTİ
  Bize Ulaşın

   Blog
   Son Yazılarımıza Göz Atın!
   Lingual Tel Tedavisi
   Daha Fazla
   TME Eklem Tedavisi
   Daha Fazla
   Home Care Bakım Seti Uygulaması

   Dental SPA uygulamasının son kısmında da kişiye özel hazırlanan karışımlar, kişinin 3 gün boyunca evde uygulayabileceği miktarlarda hastalara verilir. Her gün akşam son fırçalamadan sonra 5-10 dakika uygulaması tavsiye edilir.

   Daha Fazla
   Ozon Yıkama Terapisi

   Ozon gazının tıptaki kullanımı gün geçtikçe artmakta antiaging ajanı olarak yerini sağlamlaştırmaktadır. Ozon gazının özel bir cihaz yardımıyla seyreltilmesi ve uygun karışımlarla ağız içi dokularda kullanılması antibakteriyel etkisi bakımından oldukça etkilidir. SPA uygulamasında sadece gerekli vakalarda ozonlu suyla yıkama terapisi uygulanması yapılmaktadır.

   Daha Fazla
   Lif Mezoterapisi

   Kişiye özel ihtiyaca göre hazırlanan hyaluronik asit ve vitamin karışımları içeren solüsyonların tüm diş destek dokularına mikro veya makro enjeksiyonudur. Diş çevresindeki destek dokular olan ligamenler ne kadar sağlam ve sağlıklı olursa dişler de o kadar uzun süre sağlam ve sağlıklı kalır, çürüklere karşı daha dirençli olur. Ligament dediğimiz, dişleri kemiklere bağlayan dokular da çoklukla […]

   Daha Fazla
   Organik Doğal Kür ve Karışımlarımla Masaj Teknikleri

   Siz kulaklığınızdan dilediğiniz müziği dinler veya özel ekranınızdan istediğiniz bir videoyu izlerken size özel hazırlanan ayurvedik karışımlar kullanılarak diş etlerine ve destek dokularına kan akımını hızlandırıcı, canlandırıcı masaj uygulaması yapılır. Ardından organik özel karışımlarla dişetlerini ve destek dokularını besleyen bir maske sürülür, 15 dakika sonra da fazlası ağız ortamından uzaklaştırılır. Tıpkı yüzünüzde uygulanan maske bakımlarından […]

   Daha Fazla
   İLETİŞİM BİZE YAZIN